NISSAN GERÇEK İSTANBUL

DİĞER HİZMETLER

NISSAN GERÇEK DİĞER HİZMETLER

Yol Yardım

Aracınızda oluşabilecek arızalar için Nissan Yol Yardım Hizmeti 365 gün 24 saat boyunca Türkiye ile sınırlanmayan, Avrupa’da da geçerli olup ücretsiz bir hizmettir.

Nissan Yol Yardım Kapsamı:

* Nissan Gezici Servis’le olay yerinde onarım

* Nissan Yetkili Servisi’ne araç çekimi

* Aracı hareketsiz kılan bir arızadan dolayı, aracınız aynı gün içerisinde onarılamaz ya da kullanılamaz duruma gelirse:

İkame araç temini (Nissan yol yardım hizmeti alan araçlar içindir; 3 iş günü ya da resmi tatil gününe rastlıyorsa maksimum 4 gün içinde) ya da herhangi bir ulaşım aracı ile seyahate devam etme opsiyonu (otobüs, tren, uçak, şehir içinde taksi) ya da isteğe bağlı olarak otelde konaklama olanağı seçeneklerinden herhangi birinden yararlanabilirsiniz.

Aracınızı hareketsiz kılan bir arızadan dolayı, aracın 3 iş günü içerisinde onarılamayacağı ya da kullanılır duruma gelmeyeceği anlaşılırsa, onarılan aracın ikamet adresine teslimi tarafımızca sağlanır.

*** Tüm Nissan Yol Yardım Koşulları için lütfen garanti belgesine bakınız.

Nissan Yol Yardım

0800 211 61 63

0212 225 49 59

Gerçek Oto Yol Yardım

0212 310 03 03

Yedek Parça

Nissan aracınız için Orjinal yedek parça kullanımı, aracınızın performansını yükseltirken aynı zamanda aracınızın uzun ömürlü olmanı sağlar ve dayanıklılığını arttırır.

Nissan Orijinal Yedek Parça

Nissan orijinal yedek parçaları sizin ve aracınızın güvenliği için tamamen Nissan aracınıza özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Dayanıklılık ve güvenliği için tasarımı, materyal seçimi ve parçaların birbiri ile olan uyumu uzun yıllar yoğun çalışmalar ve yatırımlarla gerçekleştirilmiştir. Bunun yanı sıra kalite, güvenilirlik ve dayanıklılık garantisi için olağanüstü koşullarda çok çeşitli testlerden geçirilmiştir.

Aracınızın Nissan Gerçek Oto Yetkili Servisinde değişimi yapılan her türlü parçasının ‘orijinal’ olduğu garantisi verilir. Orijinal yedek parça kullanılarak bakım ve onarımı yapılan Nissan aracınızı, satarken de ilk günkü değerini korur.

Garanti

Nissan Yeni Araç Garantisi 

Nissan yeni araç garantisi, aracın müşteriye teslim edildiği tarihten itibaren başlar. 

Nissan araçları binek otomobillerde 2 yıl/60.000 km, ticari araçlarda 2 yıl/100.000 km garanti kapsamında olup; ayrıca Nissan Otomotiv A.Ş, aracın ilk satış tarihinden itibaren başlamak üzere 3 yıl/100.000 km (60.000 mil) süresince (mesafe ve zaman kriterlerinden hangisi önce doldurulursa) Nissan Kalite Güvencesi ile işçilik ya da malzeme hatası sonucu üretimden kaynaklanabilecek problemlerin ücretsiz onarımını garanti eder. 

Araçların garanti süresi içinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değişen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep edilmeksizin Nissan Yetkili Servisleri’nde onarımı yapılacaktır.

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar için

Nissan Yetkili Servislerinde aracınıza takılan orijinal Nissan Yedek Parça ve Aksesuarlarının garanti süreleri km sınırı olmaksızın 14.06.2003 tarihli Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik ekinde belirtilen parçalar için en az iki yıl ve/veya Yönetmeliğe ilişik listedeki ölçü birimi ile tespit edilen değer kadardır.

Garanti Kapsamı Dışında Kalan Hususlar 

Garanti kapsamı dışında kalan haller; Kaza, Hatalı kullanım, Araç üzerinde tadilat ve değişiklikler sonucu Ortaya çıkan arıza, orijinal parça kullanılmaması, periyodik bakımlarının düzenli yaptırılmaması vb. durumlar aracınızı garanti kapsamı dışında bırakır.

 

Diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER