SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

AKILLI SÜRÜŞÜN ÖNCÜSÜ NISSAN’DAN

GÜNCEL NISSAN SATIŞ KAMPANYALARI

Yolları ve uzun otomobil yolculuklarını özledik. Sizin de özlediğinizi biliyoruz. Sizi, özlediğiniz yollarla Nissan konforuyla kavuşturmak için hazırladığımız Haziran ayı satış kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

NISSAN QASHQAI VE NISSAN X-TRAIL

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai’de 5.000 TL’ye, prestijiyle öne çıkan Nissan X-Trail’de ise 4.000 TL’ye varan fiyat avantajı hayatın yavaş yavaş normale dönmeye başladığı Haziran ayı boyunca sizleri bekliyor. Üstelik X-Trail Design Pack’ler 282.900 TL avantajlı fiyatıyla!

* Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

NISSAN MICRA

Şehrin temposuna yüksek teknoloji ve etkileyici tasarımıyla heyecan katan yeni Nissan Micra, şehir hayatının hareketlenmeyi başladığı Haziran ayı’na hazır. Şehir tutkunlarının vazgeçilmezi Micra Haziran ayı boyunca 40.000 TL için 18 ay %0,59 faiz* avantajı ile sizi bekliyor.

* NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN NAVARA

Benzersiz gücü, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla rakiplerinin bir adım önüne geçen Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Navara özlediğimiz yollara kavuşacağımız Haziran ayı boyunca 80.000 TL için 18 ay %0,59 faiz* avantajı ile maceraseverleri ve işini heyecanla yapanları bekliyor.

Üstelik otomatik vitesli ve dört tekerlekten çekişli Navara Platinum’lar, 2.900 TL’ye varan** fiyat avantajlarıyla!

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

**Belirtilen indirim tutarı 2019 model yılı için geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 4 Haziran 2020 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.