SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Birbirinden konforlu ve etkileyici tasarıma sahip tüm Nissan binek, ticari ve SUV araçlar için size sunulan sıfır araç kampanyalarını hemen keşfedin. Dilediğiniz Nissan modeli için kampanya detaylarını inceleyin ve Nissan’ınıza sahip olun!

AKILLI SÜRÜŞÜN ÖNCÜSÜNDEN MAYIS AVANTAJLARI!

GÜNCEL SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Sizi Nissan konforu ve heyecanıyla kavuşturmak için avantajlı fiyatlarımız ve kredi kampanyalarımızla, Mayıs ayına hazırız! Nissan Yetkili Satıcıları’nda beklemeden kavuşabileceğiniz Yeni Juke, Qashqai, Micra, X-Trail ve Navara modellerimiz için hazırladığımız Mayıs ayı satış ve kredi kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

NISSAN JUKE

Şimdi sen de bir Juke sahibi ol!

Yeni Nissan Juke 19” alaşımlı jantlarım, LED ön farlarım, BOSE® Premium ses sistemim, alcantara deri koltuklarım, Apple Car Play ve Android Auto özellikli 8” dokunmatik ekranım, değişken sürüş modlarım, Nissan Intelligent Mobility özelliklerim, arttırılmış 422 litre bagaj hacmimle şimdi sen de benimle ileri gitmeye hazır mısın?

2020 Model yılı için 100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99* kredi kampanyasıyla şimdi yeni Juke sahibi olmanın tam zamanı. İleriye gitmeye hazır mısın?

 *Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. Kredi kampanyası 2020 Model yılı Platinum, Platinum Perso ve Platinum Premium modellerinde geçerlidir.

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

NISSAN QASHQAI

Nissan Qashqai’de %100 heyecan! Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai, 2020 Model yılı için 100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0 ,99faiz**, 2021 Model yılı için 150.000 TL kredi tutarı için 15 ay %0,99 faiz**,  avantajı ile şimdi Qashqai’li olmanın tam zamanı!

Size en uygun Qashqai’ye ulaşmak ve sınırlı sayıda Qashqai UEFA Champions League ve Midnight Edition versiyonlarındaki özel kondisyonları öğrenmek için Nissan Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

**Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. Kredi kampanyası 1.5 dCi Midnight DCT fırsat araçlarına uygulanan indirim miktarı ile birlikte kullanılamamaktadır.

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

NISSAN MICRA

Nissan Micra, sen Micra’lı ol diye Mayıs ayı boyunca 60.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faiz* avantajı ile seni bekliyor. Peşin alımlarda geçerli özel avantajlı fiyatlarla Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

17” alüminyum alaşımlı jantlar, BOSE® premium ses sistemi, standart 6 adet hava yastığı, akıllı çarpışma önleme sistemi, akıllı şerit takip asistanı, akıllı çevre görüş sistemi, akıllı otomatik uzun far asistanı ile tam bir şehirli! Etkileyici tasarımıyla hayatınıza heyecan katan Nissan Micra şehir tutkunlarının vazgeçilmezi. Micra ile daha sen!

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

NISSAN X-TRAIL

Premium dizayn ve güvenli sürüşün birinci sınıf konfor ile buluştuğu Nissan X-Trail, Mayıs ayına hazır! 200.000 TL kredi tutarı için 15 ay %0* faiz avantajı ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda. Geniş iç hacmi ve üstün konforuyla ailen ve sevdiğin her şey için yeterince yer var. Nissan X-Trail ile heyecanın ayrıcalığın!

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

NISSAN NAVARA

SUV konforunu, Nissan Intelligent Mobility teknolojileriyle bir arada sunan Nissan Navara’nın, akıllı çevre görüş sistemiyle kolayca park ederken, güçlü ve ekonomik motoruyla yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşayın. 18” alaşım jantlar, akıllı çevre görüş sistemi, akıllı 4×4 özelliği, LED ön farlar, deri koltuklara sahip Nissan Navara Mayıs ayına özel avantajlı fiyatları ve 60.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faiz* kredi kampanyasıyla Nissan Yetkili Satıcıları’nda seni bekliyor. Navara ile güce sahip ol, öne geç!

*Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.