SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

HEYECAN BEKLEMEZ!

GÜNCEL SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Sizi Nissan konforu ve heyecanıyla kavuşturmak için avantajlı fiyatlarımız ve kredi kampanyalarımızla, Kasım ayına hazırız! Nissan Yetkili Satıcıları’nda beklemeden kavuşabileceğiniz Micra, Qashqai ve X-Trail modellerimiz için hazırladığımız Kasım ayı satış ve kredi kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

NISSAN QASHQAI

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai, UEFA Champions League Edition versiyonlarında 100.000 TL için 12 ay %1.09 faiz** kredi avantajı ile sizi bekliyor.

Nissan Qashqai’nin yenilenen Türkiye stok seviyesi hakkında bilgi almak için Nissan Yetkili Satıcıları ile aşağıdaki butonlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

**Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN MICRA

Şehrin temposuna yüksek teknoloji ve etkileyici tasarımıyla heyecan katan yeni Nissan Micra, Kasım ayına hazır! Şehrin tutkunlarının vazgeçilmezi Nissan Micra, Kasım ayı boyunca 60.000 TL için 12 ay %1,09 faiz* kredi avantajı ile sizi bekliyor.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN X-TRAIL

Kalabalık ailelerin ve konforu ön planda tutanların tercihi Nissan X-Trail, Kasım ayına hazır! Geniş iç hacmi ve üstün konforu ile öne çıkan Nissan X-Trail, Kasım ayı boyunca 100.000 TL için 12 ay %1,09 faiz* kredi avantajı ile sizi bekliyor.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 6 Kasım 2020 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.