NISSAN GERÇEK İSTANBUL

HAKKIMIZDA

 

NISSAN GERÇEK İSTANBUL HAKKINDA

Otomotiv sektöründe 35 yılı geride bırakan Gerçek Otomobilcilik sektörün tüm gelişimine tanıklık ederken aynı zamanda da aktif bir oyuncu olarak daima sahanın içinde bulunmuş ve bugün ulaştığı nokta itibariyle sektörün lider kurumlarından biri durumundadır.

Bayilik oluşumunu bir bütün olarak değerlendiren firmamız, bugüne kadar satış, satış sonrası hizmetleri, sigorta ve uzun dönemli filo araç kiralama faaliyetleri ile 2. el araç satış konularında müşteri memnuniyetini daima ilke edinmiş ve her bakımdan sektörün öncülerinden olmayı başarmıştır.

2019 yılının ilk çeyreğinde Üniversite mah. Firüzköy Bulvarı No:42A Avcılar-İstanbul adresine taşınan firmamız bugün 17.500 m2’lik alanda siz değerli müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti vermenin gururunu yaşıyor.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla birlikte sektörün gelişmelerini yakından takip ederek öncü kuruluş olma özelliğimizi devam ettireceğiz. Bu yoldaki en büyük güvencimiz sektörün en iyilerinden olan çalışma arkadaşlarımız ve bizi bugünlere taşıyan değerli müşterilerimizdir.

Yönetim Kurulu Başkanı
Sefer Sucu

 

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER