NISSAN GERÇEK İSTANBUL

HAKKIMIZDA

 

NISSAN GERÇEK İSTANBUL HAKKINDA

Gerçek Şirketler Grubu

Otomotiv sektöründe 35 yılı geride bırakan Gerçek Otomobilcilik sektörün tüm gelişimine tanıklık ederken aynı zamanda da aktif bir oyuncu olarak daima sahanın içinde bulunmuş ve bugün ulaştığı nokta itibariyle sektörün lider kurumlarından biri durumundadır.

Bayilik oluşumunu bir bütün olarak değerlendiren firmamız, Opel ve Nissan markalarının  Satış ve Satış Sonrası hizmetleri , Chevrolet markasının Satış Sonrası ,Sigorta ve Uzun dönemli filo araç kiralama faaliyetleri ile 2.el araç satış konularında müşteri memnuniyetini daima ilke edinmiş ve her bakımdan sektörün öncülerinden olmayı başarmıştır.

Gerçek Otomobilcilik İstanbul’un iki seçkin lokasyonunda değerli müşterileri ile buluşmaktadır.Satış ve Satış Sonrası hizmetler toplam 7500 m2 alanda uzman satış ve satış sonrası kadrosuyla, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak seçenekleri sunmaktadır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla birlikte sektörün gelişmelerini yakından takip ederek öncü kuruluş olma özelliğimizi devam ettireceğiz. Bu yoldaki en büyük güvencimiz sektörün en iyilerinden olan çalışma arkadaşlarımız ve bizi bugünlere taşıyan değerli müşterilerimizdir.

Yönetim Kurulu Başkanı;

SEFER SUCU

 

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER