NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

HEM GÜVENLİ, HEM AVANTAJLI

3 yaşını geçmiş araçlar için belirtilen fiyat tavsiye edilen başlangıç fiyatı olup, Micra model araçlar için geçerlidir ve KDV dahildir.

15.01-15.02.2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’ nden satın alacağınız periyodik bakım hizmetlerinde kullanılan orijinal polen filtresi, yağ filtresi, hava filtresi, yakıt filtresi ve işçilik ücretlerinde %20 indirim uygulanacaktır. Üç yaşını geçmiş araçlar için satın alacağınız periyodik bakım hizmetlerinde belirtilen indirime tercihen 1 yıl süreli Nissan Özel Asistanım Premium Yol Yardım Hizmeti hediye edilecektir. Motor yağı kampanyaya dahil değildir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetler için onayınız ayrıca alınacaktır. Kampanya parça stoklarıyla sınırlıdır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. Servis müşterileri içindir, banko satışlarda geçerli değildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulamasını indiriniz veya www.nissan.com.tr adresini ziyaret ediniz.

NISSAN’INIZIN HER YAŞI AYRI ÖZEL

​*15.02-31.03.2021 tarihleri arasında, yalnızca Takata hava yastığı geri çağırma kampanyasına dahil olan ve daha önce kampanya uygulanmamış Skystar model Pick-up araçlar için geçerlidir.

Kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’ nde yaptıracağınız Takata hava yastığı geri çağırma kampanyası karşılığında, Nissan Onaylı (NOYPA) yağ ve yağ filtresi değişimi sağlanacaktır. Kontroller sırasında ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetler için onayınız ayrıca alınacaktır. Kampanya parça stoklarıyla sınırlıdır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Aracınızın geri çağırma kampanyasından etkilenip etkilenmediğini kontrol etmek için https://gericagirma.nissan.com.tr/ adresini ziyaret edebilir veya Nissan Yetkili Servisleri’nden bilgi alabilirsiniz.

Bu akü hem onaylı hem avantajlı!

15 Kasım – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında üç yaş üzerinde veya garanti kapsamı dışındaki araçlar için, kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında Nissan onaylı Noypa markalı akülerin değişimi sağlanır. Ürün fiyatları araç modeline göre değişiklik gösterir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye Nissan Türkiye Mobil Uygulaması ve Nissan Türkiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu cam silecekler hem onaylı hem avantajlı!

15 Kasım – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında Bosch marka cam sileceklerinin değişimi sağlanır. Kampanya Qashqai (J10-J11), X-Trail (T31-T32), Navara (D40-D23), Pulsar (C13), Juke (F15), Micra (K13) modellerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye Nissan Türkiye Mobil Uygulaması ve Nissan Türkiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu fren balatası hem onaylı hem avantajlı!

15 Kasım – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında üç yaş üzerinde veya garanti kapsamı dışındaki araçlar için, kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında Nissan onaylı yedek parçaların değişimi sağlanır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahil değildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye Nissan Türkiye Mobil Uygulaması ve Nissan Türkiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu lastikler hem onaylı hem avantajlı!

15 Kasım – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya, tüm Bridgestone, Lassa ve Continental marka lastik alımlarında geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye Nissan Türkiye Mobil Uygulaması ve Nissan Türkiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.