NISSAN GERÇEK İSTANBUL

SERVİS HİZMETLERİ

NISSAN GERÇEK SERVİS HİZMETLERİ

Gerçek Oto Satış Sonrası tesislerinde ileri teknoloji ve alt yapısı ile Nissan aracınız için kusursuz, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini esas alarak daha iyi hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Gerçek Oto olarak; servis istasyonumuzda araçlarınızın periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası onarım ihtiyaçlarınız için uzman ve deneyimli kadromuz sizlere kusursuz hizmet vermeye daima hazırdır.

Gerçek Oto yetkili servisinde profesyonel bilgi ve tecrübeli ekibimizle geniş servis saatlerimizle, hızlı, güvenilir ve birinci sınıf hizmet sağlamaktayız.

Otomotiv alanında konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile hizmet kalitesini arttırmak, bu kaliteyi sürekli kılmak ve araçlarınızın üretildiği günkü kalitesini ve güvenilirliğini korumayı amaçlamaktayız.

Gerçek Oto Satış Sonrası Hizmetlerimiz;

Randevu alma kolaylığı ile aracınızın daha iyi karşılanmasını ve teslim edilmesini sağlıyoruz. Sıra beklemeden servis ihtiyacınız oluştuğunda önceden Gerçek Oto Yetkili servisini arayarak randevunuzu alabilirsiniz. Aracınız için yapılacak işlemleri Direk Resepsiyon sistemi ile uzman servis danışmanları ile değerlendirme imkanı sunmaktayız.

Aracınızın bakımları Nissan tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız Nissan yeni araç garantisi altındadır. Nissan Gerçek Servis olarak bu standartların tamamını uygulamaktayız.

Son teknoloji ekipmanları, orijinal yedek parça, eğitimli personel, doğru ekipman, ilgi ve güleryüzün buluşma noktası.

7/24 Yol Yardım Hizmeti

Anlaşmalı Sigorta şirketleri ile hasarlarınızda ücret ödemeden onarım hizmeti.

Nissan Periyodik Bakım;

Güvenliğiniz ve konforunuz düşünülerek, üstün Nissan kalitesi ve işçiliği ile üretilen, uzun yıllar boyunca keyifle kullanacağınız aracınızın Nissan garanti güvencesinden yararlanabilmeniz için periyodik bakımlarını yetkili Nissan servislerinde yapılması gerekmektedir.

Periyodik bakımlarınızı;

Dizel araçlarınızda Periyodik Bakım aralıkları; 10.000 km. veya 12 ay periyodik bakım yapılmalıdır.

Benzinli araçlarınızda Periyodik Bakım aralıkları; 15.000 km. veya 12 ay periyodik bakım yapılmalıdır.

 

Nissan’ınızın periyodik bakımı ya da diğer satış sonrası hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER