NISSAN GERÇEK İSTANBUL

SİGORTA HİZMETLERİ

NISSAN GERÇEK SİGORTA HİZMETLERİ

DEĞERİMİZİ SİZ MÜŞTERİLERİMİZDEN ALIYORUZ…

1995 yılında kuruluşundan bu yana Türkiye’de faaliyet alanını genişleten ve yatırımları sayesinde hızla büyüyen Gerçek Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, sizlere bir sigorta temsilciliğinin sunduğu avantajların tümünü; konusunda uzman pazarlama, müşteri hizmetleri, hasar departmanları ve güçlü teknik altyapısının oluşturduğu sağlam donanımı ile kendi alanında da öncü ve yenilikçi olmuştur.

Gerçek’in vizyonu doğrultusunda amacımız, kendi alanında sektörün öncülerinden olan Gerçek Sigorta’nın sigorta sektörünün ayrılmaz bir parçası olan satış sonrası hizmetler ile de müşterilerine vermiş olduğu hizmet kalitesini arttıracak uygulamaları oluşturmak ve bu anlamda Gerçek Sigorta olarak kuruluşundan bugüne müşteri ile aynı hedefi paylaşarak, onların riskini ve varlıklarını en iyi biçimde değerlendirmeyi ve korumayı devam ettireceğiz.

NISKASKO

NISKASKO sizler için özel olarak tasarlanmış, kasko poliçesinde ihtiyacınız olan teminatları kapsayan ve NISSAN’ınızı ilk gün olduğu gibi güvenle kullanabilmeniz için ayrıcalıklar eklenmiş bir sigorta ürünüdür.

HASAR YÖNETİMİ

ihbarınızla başlayan hasar sürecinde uzman hasar sorumlularımız yapılması gereken tüm işlemler için sizi yönlendirir, hasarınız sizin adınıza takip edilerek hızlı, doğru ve etkin bir şekilde sonuçlandırılır.

 

Sigorta hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER